NOTEBOOK ACER AG14-31P-34GM (I3-N305, 8GB, 512GB SSD, WIN11+OHS2021, 14INCH) PURE SILVER
Computer, Notebook, Mid-Range Notebook
Merek:
ACER ,
Satuan:
unit
NOTEBOOK ACER AG14-31P-34GM (I3-N305, 8GB, 512GB SSD, WIN11+OHS2021, 14INCH) PURE SILVER
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Networking | Wifi, Bluetooth |
| Part Number | NX.J0LSN.001 |
| Warranty | 1 Tahun |
| Memory | 8GB DDR4 |
| Display | 14" |
| Processor | Intel Core I3-N305 |
| Operating System | Windows 11 + OHS |
| Hard Drive | 512GB SSD |
| Graphics | Intel Graphics |
| Port | 2x USB 3.2 Gen 1; 1x USB Type-C, 1xHDMI® port 2.0 with HDCP support; 1x DC-in jack for AC adapter; 1x 3.5 mm Audio jack |
| Camera | HD Web Camera |
Customer Reviews
Add a review