4K SMART SIGNAGE WITH WALL BRACKET [QM75N]
Computer, TV / Monitor, Digital Signage
Merek:
SAMSUNG ,
Satuan:
unit
Rp115.948.000,-
4K SMART SIGNAGE WITH WALL BRACKET [QM75N]
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Part Number | QM75N |
| Resolution | 3840*2160 (4K UHD) |
| Brightness | 500 nit |
| Contrast Ratio | 6000:1 |
| Type | New Edge |
| size | 75" |
| Weight | 42Kg |
| Response time | 8ms |
| Pixel Pitch | 0.42975 x 0.42975 (mm) |
| Dimension | 1.682 x 961 x 71mm |
| Warranty | Panel : 3 YEARS On Site Service : 3 YEARS |
Customer Reviews
Add a review