4K SMART SIGNAGE WITH WALL BRACKET [QM65H]
Computer, TV / Monitor, Digital Signage
Merek:
SAMSUNG ,
Satuan:
unit
Rp58.948.000,-
4K SMART SIGNAGE WITH WALL BRACKET [QM65H]
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Part Number | QM65H |
| Resolution | 3840*2160 (4K UHD) |
| Brightness | 500 nit |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Type | 60Hz E-LED BLU |
| size | 65" |
| Weight | 23Kg |
| Response time | 8ms (Typ) |
| Pixel Pitch | 0.105 x 0.315 (mm) |
| Dimension | 1456 x 836 x 38mm |
| Warranty | Panel : 3 YEARS On Site Service : 3 YEARS |
Customer Reviews
Add a review