4K SMART SIGNAGE WITH BRACKET SWIFEL [QM43N]
Computer, TV / Monitor, Digital Signage
Merek:
SAMSUNG ,
Satuan:
unit
Rp25.652.000,-
4K SMART SIGNAGE WITH BRACKET SWIFEL [QM43N]
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Part Number | QM43N |
| Resolution | 3840*2160 (4K UHD) |
| Brightness | 500 nit |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Type | New Edge |
| size | 43" |
| Weight | 13.7Kg |
| Response time | 8ms |
| Pixel Pitch | 0.2451 x 0.2451 (mm) |
| Dimension | 964 x 555 x 31mm |
| Warranty | Panel : 3 YEARS On Site Service : 3 YEARS |
Customer Reviews
Add a review