APC BACK-UPS PRO 1300VA [BR1300MI]
Computer, UPS/Power Back Up & Stabilizer, UPS
Merek:
APC ,
Satuan:
unit
Rp5.497.500,-
APC BACK-UPS PRO 1300VA [BR1300MI]
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Input Connection | IEC-320 C14 |
| Output Connection | (2) IEC 320 C13 (selector_surgetitle); (6) IEC 320 C13 (Battery Backup) |
| Input Frequency | 50/60 Hz +/- 3 Hz (auto sensing) |
| Output Frequency | 50/60 Hz +/-1 Hz |
| Input Voltage | 176-294V |
| Antarmuka / Interface | USB |
| Voltase Keluar | 230V |
| Voltase Masuk | 230V |
| Output Power Capacity | 780Watts / 1.3kVA |
| Interface | USB |
| Technology | Line Interactive |
| Warranty | 2 Tahun |
| Weight | 11.85kg |
Customer Reviews
Add a review