PC ACER AIO ASPIRE C22-1800 (I5-13420H, 8GB, 512GB SSD, WIN11+OHS, 21.5INCH)
Computer, Desktop PC, All In One PC / Desktop
Merek:
ACER ,
Satuan:
unit
Rp11.999.000,-
PC ACER AIO ASPIRE C22-1800 (I5-13420H, 8GB, 512GB SSD, WIN11+OHS, 21.5INCH)
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Operating System | Windows 11 + OHS |
| Hard Drive | 512GB SSD |
| Processor | Intel Core I5-13420H |
| Display | 21.5" |
| Memory | 8GB DDR4 |
| Warranty | 1 Tahun |
| Networking | Wifi, Bluetooth |
| Part Number | DQ.BRLSN.001 |
| Graphics | Intel Graphics |
Customer Reviews
Add a review