PROBOOK 440 G5 (I5, 4GB, 1TB, DOS, 14IN) [2YP77PA]
Computer, Notebook, Notebook/Laptop Hybrid/Ultra Book/Sleek Book
Merek:
HEWLETT-PACKARD (HP) ,
Satuan:
unit
Rp9.791.250,-
HP PROBOOK 440 G5 (I5, 4GB, 1TB, DOS, 14IN) [2YP77PA]
| Spesifikasi | Keterangan |
|---|---|
| Dimension | 13.23 x 9.37 x 0.85 in |
| Weight | 1.63kg |
| Warranty | 1 Year |
| Product Type | SS |
| Input Device | - |
| Audio | Integrated |
| Networking | Integrated |
| Optical Drive | No DVD |
| Display | 14" HD |
| Operating System | DOS |
| Graphics | Intel HD Graphics 620 |
| Hard Drive | 1TB SATA |
| Memory | 4GB |
| Processor | I5-7200U |
| Part Number | 2YP77PA |
| Category | Notebook |
Customer Reviews
Add a review